گنج یاب

گنج یاب

felezyab مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

گنج یاب چیست ؟

با سلام به شما عزیزان و همراهان سایت عتیقه یاب. امروز می خواهیم درباره دستگاه گنج یاب با شما صحبت کنیم و تفاوت این دستگاه ها را با سایر  محصولات مشابه بیان کرده و تعدادی از بهترین دستگاه های موجود را به شما معرفی کنیم.

گنج یاب
گنج یاب

قطعا تا کنون همه ما با اسامی های فلزیاب، گنج یاب، طلایاب و غیره آشنا شده ایم و با آنها برخورد داشته ایم. اما کمتر کسی به طور تخصصی از تفاوت های این دستگاه ها آگاهی دارد و در هنگام خرید یک ردیاب گنج می تواند تشخیص دهد کدام دستگاه مناسب کار خود می باشد. هدف ما در این مقاله آگاهی بیشتر شما عزیزان در این مورد می باشد تا شما نیز با دانستن نکاتی بتوانید از حداقلات این دستگاه ها باخبر بوده و قادر به تشخیص یک دستگاه مناسب با عملکرد خوب باشید، با ما همراه باشید.

شاخص های دستگاه های گنج یاب

آگاهی از قابلیت های دستگاه های گنج یاب و توانایی تشخیص تفاوت های آنها از یک دیگر می تواند شما را به انتخاب صحیح فلزیاب سوق داده و در نهایت منجر به موفقیت و پیروزی در کاوش شود. دستگاه های زیادی در بازار با اسامی و قابلیت های گوناگونی وجود دارد که به ادعای  سازندگان و فروشندگان تمامی آنها توانایی ردیابی گنج و طلا را دارند، اما در حقیقت تنها بخش کوچک و تعداد معدودی از آنها در واقع از این توانایی بهتره می برد.

در قدم اول باید در نظر داشته باشید که به اسم دستگاه تحت هیچ عنوان توجه نداشته باشید. در واقع می توان گفت نام گذاری دستگاه اصلا مهم نمی باشد، طلایاب، گنج یاب، فلزیاب، ردیاب، یون یاب، عتیقه یاب، دفینه یاب و انواع بی شمار دیگر. یکی از مهم ترین و از اصلی ترین شاخص های دستگاه هایی که توانایی یافتن اهداف را دارند، قابلیت تفکیک فلزات مختلف از جانب این دستگاه ها می باشد.

شما باید حتما به این نکته ضروری توجه ویژه ای داشته باشید، در نظر داشته باشید دستگاهی، با هر نوع نام، ظاهر، ویژگی و ادعای فروشنده به هیچ عنوان مهم نمی باشد و تنها نکته ای  که حائز اهمیت می باشد و گنج یاب ها را از سایر دستگاه های معمولی متمایز می کنند، همین ویژگی می باشد، پس مجددا تاکید می کنیم که توجه زیادی به این موضوع داشته باشید و در مراحل بعدی به سایر ویژگی های دستگاه ها بپردازید.

برخی از بهترین گنجیاب های بازار داخلی

  1. گنجیاب AUTOCRAT
  2. گنجیاب DERAK 101
  3. گنجیاب MINI GPR
  4. گنجیاب DERAK 116
  5. گنجیاب PV IMAGING

شاید دوست داشته باشید:

خرید فلزیاب پالسی

خرید فلزیاب پالسی

خرید فلزیاب پالسی ردیاب های پالسی از بهترین دستگاه های کاوش دفینه در کشور ایران می باشند چرا که دارای سازگاری زیادی با خاک ها و دفینه های این کشور بوده و از طرفی به خوبی از پس دستیابی به اهداف عمیق این کشور بر می آید. از همین رو بسیاری از کاوشگران حرفه ای […]

خرید فلزیابی حرفه ای

خرید فلزیابی حرفه ای

خرید فلزیابی حرفه ای دستگاه های فلزیاب به دلیل کاربرد و توانایی هایی که در کاوش فلز، طلا و دفینه و هر تقریبا هر  نوع هدفی که کاوشگران مد نظر دارند، دارند، دارای اهمیت زیادی بوده و نه تنها کاوشگران بلکه بعضا مشاهده شده است که حتی افراد معمولی نیز از خود تمایل زیادی به […]

طلایاب ارزان ایرانی

طلایاب ارزان ایرانی

طلایاب ارزان ایرانی با سلام و درود به شما بازدید کنندگان سایت عتیقه یاب، امروز در این مقاله قصد داریم تا با بررسی موضوع طلایاب ارزان ایرانی شما را در زمینه خرید فلزیاب و کاوش های حرفه ای اهدافی همچون طلا و دفینه راهنمایی و کمک کنیم. گنج یابی و طلایابی دارای طرف داران بسیاری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید