فلزیاب Patriot تولید کمپانی آمریکایی

فلزیاب Patriot

iman فلزیاب TEKNETICS, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب Patriot تولید کمپانی آمریکایی

گنج یاب Patriot یک دستگاه با قیمت بسیار پایین و تولید شده شرکت Teknetics است . عمق جستجوی بالا ، سرعت بازیابی سریع ، تفکیک و حذف فلزات مزاحم ، شناسه هدف و … تعدادی از قابلیت های فوق العاده این فلزیاب می باشد که آن را به یک دستگاه بسیار عالی و کاربر پسند تبدیل کرده است.

فلزیاب Patriot
فلزیاب Patriot

معرفی فلزیاب Patriot

فلزیاب Patriot یک دستگاه با عملکرد فوق العاده می باشد که برای افراد مبتدی مناسب است . بسیاری از فلزیاب های میان رده و ساده یک سکه را در عمق حدود ۶ اینچ کاوش و مشخص می کنند ولی این دستگاه فوق العاده با کارایی عالی میتواند در عمق ۱۰ اینچی سکه را تشخیص دهد که هیچ کدام از فلزیاب های مشابه و با این قیمت نمی توانند این کار را انجام دهند.

تفکیک فلزات

تفکیک و جدا سازی اهداف و سرعت بازیابی یک قطعه آهنی به سرعت انجام می شود ! تفکیک فلزات برای هر دستگاه حرفه ای خوب می باشد ، و این قابلیت کاوشگر حرفه ای را راضی نگه می دارد. کارایی منحصر به فرد در فرکانس ۱۳ کیلو هرتز این فلزیاب را در خانواده F75 و T2 قرار داده است و مانند این فلزیاب ها عمل می کند.

ویژگی های فلزیاب Teknetics Patriot :

  • شناسایی سکه در عمق ۱۲ اینچ
  • فرکانس ۱۳ کیلوهرتز – مناسب برای شکار سکه، جواهرات و استخراج طلا
  • تغییر فرکانس برای حذف تداخل الکتریکی
  • شناسه هدف تصویری بر اساس طبقه بندی و نشانه عددی ۰-۹۹
  • تمرکز بر تراکم مواد معدنی روی زمین
  • نقطه یابی دقیق با فشار یک دکمه
  • انتخاب سرعت – معمولی برای بیشتر شرایط، آرام برای سکه های عمیق در مناطق غیر آلوده
  • کویل جستجوی ۱۱ اینچ DD
  • ۴۰ ساعت عمر باتری (۴ باتری AA)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب ، خرید فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، اجاره فلزیاب ، قیمت فلزیاب ، فلزیاب های کمپانی IKPV ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب ارزان در نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب تهران و فلزیاب یزد با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بفرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Rover C II محصول OKM آلمان

فلزیاب Rover C II محصول OKM آلمان فلزیاب Rover C II یک فلزیاب تصویری پیشرفته محصول شرکت OKM آلمان می باشد.

فلزیاب CS3MXiPRO محصول شرکت فلزیاب C.SCOPE

فلزیاب CS3MXiPRO فلزیاب CS3MXiPRO محصول شرکت فلزیاب سی اسکوپ انگلیس می باشد.این فلزیاب نمونه اولیه فلزیاب های سری cs همین شرکت است.این فلزیاب تنظیمات ساده ای دارد و در کنار سادگی از حساسیت مناسبی نیز برخوردار است و می توان در همه زمین ها حتی زمین های شور و معدنی به کاوش بپردازد.این فلزیاب بدلیل […]

فلزیاب GPX 4800 محصول Minelab استرالیا

فلزیاب GPX 4800 محصول Minelab استرالیا کمپانی MINELAB یکی از بزرگترین و بهترین تولید کننده های گنج یاب و فلزیاب در جهان می باشد. این کمپانی در سال ۲۰۰۰ در استرالیا تاسیس شد. این کمپانی علاوه بر تولید دستگاه فلزیاب در زمینه مونتاژ فلزیاب نیز فعالیت می کند. در طراحی و تولید این محصولات از فناوری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید