فلزیاب FORS CoRe تولید کمپانی NOKTA ترکیه

فلزیاب FORS CoRe تولید کمپانی NOKTA ترکیه

iman فلزیاب NOKTA, محصولات فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب FORS CoRe تولید کمپانی NOKTA ترکیه

گنج یاب FORS CORE با داشتن قابلیت ها، طراحی و لوازم جانبی ، یک دستگاه FORS CORE پیشرفته است که با بهره گیری از تکنولوژی بروز طراحی شده است و گزینه ای عالی برای کاوشگران سکه و گنج های قدیمی است . با توانایی حالت های مختلف کاوش، خصوصیت نشان ندادن اطلاعات فردی و تنظیمات حرفه ای این فلزیاب که اثرات خاک های معدنی (mineralized soils) و صخره های تفته (hot rocks) را به کمترین میزان می رساند.

امکانات دیجیتالی فلزیاب Fors Core

امکانات هدف دیجیتال و پوشش امکانات وقتی که FORS CORE هدف مشخص میکند. اطلاعات آن را بر روی نمایشگر به اپراتور ارائه میدهد و در مورد اینکه هدف چه میتواند باشد، به شما کمک میکند. همچنان ، پوشش مشخصات ، این ویژگی را در اختیار شما میگذارد تا با حذف سیگنال های مزاحم ، کاوش کنید. این عملکرد ، با در نظر نگرفتن صخره ها و فلزاتی مثل آهن و فویل ، سهولت در عملکرد را فراهم میکند و دارای دو نمایشگر و رابط گرافیکی میباشد که یکی بر روی یونیت فلزیاب و دیگری روی دسته قرار گرفته است. با در اختیار داشتن دو ال سی دی به آسانی قادر هستید تنظیمات را انجام دهید و همه اطلاعات مورد نیاز را بر روی نمایشگر ها مشاهده کنید.

فلزیاب FORS CoRe تولید کمپانی NOKTA ترکیه
                                 فلزیاب FORS CoRe تولید کمپانی NOKTA ترکیه

فلزیاب Fors Core

همچنان که تنظیمات خود را روی صحفه نمایش یونیت انجام دادید، توانایی دارید اکثر اطلاعات خود را روی صحفه نمایش دسته در مقابل خود مشاهده کنید. و دیگر نیازی به دیدن مداوم صحفه نمایش یونیت و بررسی آن نیست. این عملکرد باعث میشود تا شما کاوش خود را به آسانی انجام دهید. شناسایی دقیق الکترونیکی و نشان دهنده عمق این فلزیاب فقط با فشردن یک دکمه کمک به مشخص کردن دقیق محل هدف میکند.

وقتی که با شناسایی دقیق الکترونیکی به هدف نزدیک میشود، قدرت سیگنال بالا تر میرود و گام صدا تغییر میکند و همزمان با این کار در هر دو نمایشگر، میزان عمق را در اختیار اپراتور قرار میدهد. از قابلیت های شناسایی دقیق الکترونیکی ، ذخیره زمان حفاری است تا بعدا سریعتر به هدف خود برسید.

حالت لرزش فلزیاب فورس کور

حالت لرزش FORS CORE که در ساخت آن اختلال شنوایی نیز در نظر گرفته شده است. اولین فلزیابی بود که توانایی لرزش را دارا بود. این قابلیت، همواره برای افرادی که قصد ندارند از هدفون در شرایطی که صدا زیاد باشد مثل موج و باد هست استفاده کنند عملکرد فوق العاده ای دارد. چراغ قوه توکار این دستگاه با روشن کردن محوطه کاوش ، برای شب و محیط های تاریک قابل استفاده است.

قابلیت های فلزیاب Fors Core

 • دارای دو صحفه نمایش
 • نشانگر عمق
 • رابط گرافیکی کاربر
 • تغییر فرکانس
 • شناسه هدف دیجیتال
 • دارای حالت لرزش
 • چراغ قوه توکار
 • هماهنگ سازی دستی و اتوماتیک سطح زمین
 • کاربرد راحت و طراحی شده متناسب با ساختار بدن
 • عمر طولانی باتری
 • ۵ فرکانس صوتی مختلف
 • پشتیبانی از ۱۰ زبان دنیا

 

برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، لوپ فلزیاب ، یون یاب ، حفره یاب ، معدن یاب ، فلزیاب خارجی و  فلزیاب ایرانی در نمایندگی فروش فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید .

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب پرومتالین ADLER

فلزیاب پرومتالین ADLER

فلزیاب پرومتالین ADLER پیش تر راجع به کمپانی فلزیاب پرومتالین صحبت کردیم. این کمپانی آلمانی یکی از با کیفیت ترین دستگاه های فلزیاب و ردیاب های گنج یاب را تولید و عرضه می کند. این کمپانی دو فلزیاب و حفره یاب حرفه ای را تحت عناوین فلزیاب ADLER در دو نوع بیسیک و پرو و […]

فلزیاب پرومتالین

فلزیاب پرومتالین

فلزیاب پرومتالین کمپانی های زیادی در جهان دارای توانایی تولید دستگاه های فلزیاب حرفه ای می باشند که در عمل بتوانند به موفقیت برسند. کشور آلمان یکی از کشور های صاحب نظر در عرصه گنج یابی و طلایابی می باشد. این کشور بار دیگر توجه تمامی کاوشگران در سطح جهان را با تولید و عرضه […]

فلزیاب Rover C II محصول OKM آلمان

فلزیاب Rover C II محصول OKM آلمان فلزیاب Rover C II یک فلزیاب تصویری پیشرفته محصول شرکت OKM آلمان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید